Hakkımızda

Nildem Global olarak 1992 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışında sigorta ve risk danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin tüm branşlardaki risklerini analiz ediyor, gereken sigorta ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde, en kısa sürede ve en uygun koşullarla karşılıyoruz.

Sizin tüm kurumsal ve ferdi sigorta ihtiyaçlarınıza doğru cevaplar verebilmek için Türkiye’nin lider sigorta şirketleriyle çalışmaktayız.

Türk sigorta pazarında teminat altına alamadığımız yatırımlarınız ve yurtdışındaki riskleriniz için kolaylıkla reasürans pazarlarında (özellikle İngiltere Lloyds ve Avrupa reasürans pazarlarında) plasman bulabilmekteyiz.

Ayrıca Nildem Global olarak Mapfre Genel Sigorta A.Ş. işbirliğiyle Kuzey Irak’ta yerleşik yerli ve yabancı kişi ve kurumlara sigorta ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla Erbil’de bir şube açmış bulunmaktayız.

Her sektörden birçok firmayla çalışıyoruz, riskleri beraber yok ediyoruz, başarıyı beraber yaşıyoruz. Sizin risk olarak görüp cesaret edemediğiniz her adımınızda, biz yanınızdayız.

İşte bu düşünceyle, Türkiye’de ilk kez profesyonel sporcuların sakatlık sigortalarını da biz yaptık, yeni risklere sizin için yelken açtık.

Türkiye’nin en büyük spor klüplerinden Galatasaray Spor Klübü, dünya devi HDİ Sigorta  ile güçlerini Nildem Global aracılığıyla birleştirdi.

Riskleri beraber yok ediyoruz, başarıyı beraber yaşıyoruz.

Yönetim Kurulu

 
Çiğdem Ergelen
Yönetim Kurulu Başkanı

Çiğdem Ergelen 1968 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olup 26 yıl boyunca diş hekimi olarak hizmet vermiştir. 1992 yılında Nildem Sigorta Acentelik Hizmetleri A. Ş. şirketini kuran Ergelen, daha sonra NGI Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. şirketini kurmuştur. Bugün kurduğu şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

 
Elif Hazinedaroğlu
Genel Müdür / Yönetim Kurulu Üyesi

Elif Hazinedaroğlu 1994 yılında İngiltere’de Nottingham Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Cambridge Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. 1995 yılında Hazer İplik ve Sanayi A.Ş.’yi ve 1997 yılında Hazer Etiket ve Sanayi A.Ş.’yi kuran Hazinedaroğlu, her iki şirkette de 2004 yılına dek Genel Müdürlük görevine devam etmiştir. 2004 yılında Aysir Turizm ve İnşaat A.Ş.’de CEO olarak göreve başlayan Hazinedaroğlu, bu görevini 2010 yılına dek sürdürmüştür. Hazinedaroğlu 2010 yılından itibaren NGI Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak hizmet vermektedir.

 
 
Kerim Erhan Dumanlı
Yönetim Kurulu Üyesi

Kerim Erhan Dumanlı 1972 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 1973 yılında Arthur Andersen’in Londra bürosunda meslek hayatına başlayan Dumanlı, 1975 yılında İstanbul’a dönüp aynı şirketin İstanbul bürosunda çalışmaya devam etmiştir. 1981’den 1983 yılına kadar Pamukbank’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Dumanlı, 1983 – 1984 yılları arasında Masel Elektrik’te Genel Müdürlük görevi yapmış, ardından Akbank’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak hizmet vermiştir. Dumanlı, 1987 – 2004 yılları arasında Yapı Kredi Sigorta A. Ş.’de Genel Müdür olarak hizmet verirken aynı zamanda Yapı Kredi Emeklilik Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Murahhas Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Dumanlı, 2010 yılından itibaren NGI Nildem Global Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi görevini sürdürmektedir.